Uitslagen Kermisweek 2019

• Zaterdag 17 augustus 2019
Ringsteken ongezadelde PONY'S
Gerard Raven Trofee
1. Laura van Eijden
2. Stephanie Troeder
3. Merel van de Hengel
Bestgaande pony
Flo Heine met Easy

Ongezadeld ringsteken PAARDEN
Piet Boersen Trofee
1. Michelle Snel
2. Marie-Louise van Kuilenburg
3. Manouk Blom
Bestgaande paard
Manouk Blom met Liesje

• Zaterdagmiddag 17 augustus 2019
Kermis Voetbaltoernooi
  1. FC Linksbuitenadem
  2. Lucky BVV
  3. Bijvanck 2
  4. Het Pleintje
  5. FC Biercelona
  6. LTV de Bijvanck
  7. FC Pillie
  8. AH Blaricum
  9. Bijvanck 1
10. De 7 dwergen
11. De rode bolletjes
12. Oude Dorp
13. Blaricum’s kwartiertje
Schutters trofee
Paul de Boer (Bijvanck 2)
Minst gepasseerde doelman trofee
Dean van der Horst (FC Linksbuitenadembinnen)
Winnaar Gerbe van de Woude Cup
De rode bolletjes

'Lol met je knol'
1e prijs: Team 5 met 35 punten:
Imke van Eijden, Michou van Eijden, Deanne Fokker, Sterre Lanphen
2e prijs: Team 2 met 28 punten:
Daan Wolthuis, Merel van Munster, Anne Steenbeek, Belinda Groenestein
3e prijs: Team 6 met 27 punten:
Iris van den Berg, Isa van Huik, Daila van Roden, Esmee de Vries

• Zondag 18 augustus 2019
Versierde fietsjes
Categorie 0 t/m 5 jaar
1. Sofie Blauwendraad (2 jr): Blaricum Beach fiets
2. Faye Ligtvoet (4 jr): Vliegerfiets
3. Tim Dijkman (4 jr): Junglefiets
Categorie 6 t/m 12 jaar
1. Aniek Eijpe (7 jr): BVV damesvoetbal-fiets
2. Daan van den Bergh (7 jr): Soldaat met tankfiets (verdedigingsmissie)
3. Timor Rigter (8 jr): Fiets Kermis 60 jr met draaiende zweefmolen

Vossenjacht Solexen 2019
Originaliteitsprijs - Bert Smit wisselbokaal
1. De Blaricumse Kermisklanten
2. Onze Ploeg
3. Onze eerste kermis
Winnaars Vossenjacht 2019 - Haarstudio 5 wisselbokaal
De Bladheri’s

• Maandag 19 augustus 2019
Keuring versierde aanspanningen JEUGD
Cor Vos beker       
1. Manouk Blom en Daila Vrooden
2. Diewertje Post en Jamie de Nijs
3. Stef en Iris van den Bergh
Aanmoedigingsprijs Bloemversiering - Aty Lindeman trofee        
Bert en Gina Borsen
    
Keuring versierde aanspanningen SENIOREN
Bloemversiering - Oranje Vereniging Blaricum beker   
1. Jan de Jong en Elaine Rieder
2. Frouke Hermans en Martine van Duin
3. Anne en Lotte Steenbeek
4. Jan van Kuilenburg en Alex Tak
5. Jeroen Post en Femke Halsema  

Ringsteken aanspanningen JEUGD
Jurgen Krijnen beker
1. Nikita van Mechelen met Zoë Platte
2. Ron en Wessel van Keulen
3. Stef en Iris van den Bergh
Bestgaande pony
Ron van Keulen met Phil

Ringsteken aanspanningen SENIOREN
Jurgen Krijnen Beker
1. Nico de Jong en Miriam van ´t Klooster
2. Jan de Jong en Elaine Rieder
3. Frouke Hermans en Martine van Duin
Bestgaande paard / Frans Elbers Trofee
Bud de Gooijer met Alwin

Ringsteken met bak- en transportfietsen
1. Emma Lanphen en Tess
2. Marjolein en Fleur Bollebakker
3. Jos Raven en Simone Ende
Meest originele combinatie/ ‘Klaas Vos Trofee’
Groep Jurgen Krijnen ‘De bouwploeg’ met de stoomtram

• Woensdag 21 augustus 2019
Touwtrekken HEREN
‘Gebroeders van de Heiden beker’

1. All Stars
2. Stalenhoef Dienstverlening
3. Werner Brouwer, grond, sloop en straatwerk

Touwtrekken DAMES
‘Stal Nooitgedacht Trofee’

1. Ogen dicht en Gaan
2. Debbie en de handbal bitches
3. Daar zit potentie in

Originaliteitsprijs Touwtrekken / Peter Smit Bokaal
‘Val je flauw aan het touw, dan redden we je gauw’

Handicaprace
Frans Ruijter bokaal

1. Kim de Graaf en Frank de Winter
2. Sanne Post en Martin van Eijk
3. Laura van den Brink en Menno Kaarsgaren

Huisregels OVB Kermisweek »